Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEJOBOLÍBENĚJŠÍ FILMY-Komedie + romantika

1. 3. 2009

Začíná to jedním zkouknutím a nekončí, na moje nejoblíbenější filmy se můžu dívat furt.

A jaký že to vlastně jsou? JAK ZTRATIT KLUKA V 10 DNECH a A CO KDYŽ JE TO PRAVDA?

Očem že jsou? Jestli má někdo rád komedii a zárověň romantiku,jsou tyhle filmíky pro něj jak stvořený.   

       JAK ZTATIT KLUKA V 10 DNECH

                   (How to Lose a Guy in 10 Days)


Andie Anderson (Kate Hudson) je redaktorkou populárního časopisu. Má pro něj napsat živou, čtivou reportáž (založenou samozřejmě na osobní zkušenosti) o tom jak zapudit i toho nejzamilovanějšího chlapa v průběhu deseti dnů. Nemohla si však vybrat horší "vzorek" než je Ben Berry (Matthew McConaughey). Je sice pohledný, ale možná o to dravějším agentem reklamní agentury, který se právě vsadil se šéfem, že zlomí srdce každé, na kterou ukáže, jen aby získal lukrativní zakázku. Ty dva nesvedla náhoda, ale škodolibost, a tak bitva, sledovaná bedlivě z obou stran "zasvěcenými", může začít. Andie ví jak na to. Rychlé nastěhování k novému příteli, umocněné milostnou zdrženlivostí, zásadní proměny jeho bytu, včetně růžových koberečků v koupelně, nákup čtyřnohého "miláčka", pláč, hysterické scény na veřejnosti i před jeho kamarády. jenže nic nezabírá. Benjamin všechno chápe, všechno omlouvá, ke všemu je tolerantní. Není to nakonec opravdová láska?

MŮJ NÁZOR: Tento filmík jsem viděla už milionkrád,je to krásnej film,prostě ho jednou máma přinesla domu a potom co jsem ho shlédka jsem ho musela okamžitě přepálit.Je to neskutečně krásný.. kdo neviděl měl by...Je to spíš pro holky, kluci by to možná ani nepochopili.... :PJak ztratit kluka v 10 dnech

               A co když je to pravda?

                             (Just Like Heaven)

 

 Romantická komedie A co když je to pravda? vypráví příběh dvou lidí, kteří dokázali, že láska je opravdu nesmrtelná. Renomovaný komediální režisér Mark Waters (Protivný sprostý holky, Mezi námi děvčaty) svedl dohromady Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Holka na roztrhání) a Marka Ruffala (Collateral, Piková trojka) ve filmu natočeném podle stejnojmenného bestselleru. Když si David (Mark Ruffalo) pronajal byt

v San Francisku, poslední věc, kterou ve svém novém domově očekával, byla spolubydlící. Poněkud hysterická mladá dáma jménem Elizabeth (Reese Witherspoon) se totiž před ním najednou zjeví jako duch a začne tvrdit, že Davidův nový byt ve skutečnosti patří jí. David to pokládá za obrovské nedorozumění, ovšem jen do chvíle, než se Elizabeth vypaří stejně záhadně, jako se objevila. Ne nadlouho. Začne se Davidovi naprosto nevyzpytatelně zjevovat, dokud si on neuvědomí šílenou "pravdu" - nastěhoval se do bytu po duchovi, který odmítá uznat svou smrtelnost. Ve snaze donutit Elizabeth, aby konečně odpočívala v pokoji, k sobě postupně najdou cestu a nakonec se do sebe zamilují. Může mít takový vztah budoucnost?

MŮJ NÁZOR: Tento film je taky bombovej,poprví jsem ho viděla v autobuse cestou z Chorvatska,když nám ho v buse pustili. Jelikož jsem nevěděla jak se jmenuje ale poznala známou herečku Resse Witherspoon,našla jsem si na netu jak se film jmenuje a ihned scháněla. Je to fakt krásnej film..A co když je to pravda?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář